Irodai asszisztens (Ügyvédi iroda)

Partnerünk, egy Budapest belvárosában hosszú ideje sikeresen működő ügyvédi iroda számára megbízható, dinamikus és energikus irodai asszisztens munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • az irodában dolgozó jogász kollégák munkájának teljes körű hatékony támogatása,
  • ügyfelek fogadása, hívások kezelése,
  • adminisztrációs feladatok ellátása,
  • dokumentumszerkesztési, gépelési feladatok,
  • bírósági/cégbírósági eljárással kapcsolatos adminisztratív teendők,
  • postázás, iktatás,
  • irodai beszerzések intézése.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • iroda munkában szerzett tapasztalat,
  • gépírási ismeretek,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • udvariasság, diszkréció,
  • precizitás, pontosság, határidők betartása,
  • gyors és önálló munkavégzésre való képesség,
  • a környezetnek és a munkakörnek megfelelő ápolt, elegáns megjelenés.

Előny:

  • jogi asszisztensi végzettség,
  • felsőfokú végzettség,
  • angol/német/olasz nyelvtudás.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes fizetés,
  • változatos feladatok,
  • elegáns, belvárosi iroda,
  • családias, mégis professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a palyazat@apt.hu e-mail címre.