Alkalmazásfejlesztő

Partnerünk, az Utopus Insights egy amerikai megújuló energetika analitikai vállalat. Jelenleg szél- és napenergiatermelés előrejelzéssel kapcsolatos nemzetközi projektjeikhez keresünk Alkalmazásfejlesztő munkatársat.

Feladatok:

  • skálázható és nagy teljesítményű háttér API-k létrehozása TDD megközelítéssel,
  • a meglévő backend applikációkhoz és folyamatokhoz kapcsolódó hibaelhárítás, fejlődési lehetőségek meghatározása,
  • IoT microservice fejlesztése,
  • a felhasználói élmény javításához szoros együttműködés a frontend csapattal,
  • iparági trendeknek megfelelően új alkalmazások, termékek, funkciók fejlesztésében történő részvétel,
  • junior kollégák szakmai mentorálása,
  • agilis módszertannak megfelelő munkavégzés.

Elvárások:

  • felsőfokú IT/mérnöki végzettség,
  • minimum 3 év webalkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • SaaS termékek fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • Python magabiztos ismerete,
  • API fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • AWS ismeret (Lambda),
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • nyitottság a szakmai újdonságok iránt,
  • önálló, ugyanakkor csapatmunkára is képes rugalmas személyiség,
  • magabiztos angol nyelvtudás.

  • érdekes, innovatív projektekben való részvétel lehetősége, amelyek elősegítik a megújuló energiák forradalmát,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • 100% home office lehetőség,
  • nemzetközi csapat, dinamikusan fejlődő kutatás-fejlesztési környezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.