Functional Analyst

Partnerünk egy svájci tulajdonú, üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó cég. A vállalat mindezek mellett megoldást nyújt multinacionális ügyfeleknek a vállalaton belüli hozzáférések és jogosultságok kezelésére. Identity and Access Management projektjükhöz keresünk Functional Analyst kollégát, aki nyitott az új információkra és technológiákra, valamint ügyfélközpontú szemléletmóddal rendelkezik.

 Feladatok:

  • az Identity and Access Management (IAM) megoldások teljes fejlesztési életciklusában történő részvétel, tervezéstől, az implementáción és a tesztelésen át, az átadásig,
  • az ügyféllel való folyamatos kapcsolattartás, az üzleti igények felmérése, megértése és kommunikálása a fejlesztők irányába,
  • funkcionális specifikációk megtervezése és elkészítése,
  • határidők betartása és betartatása a minőségi elvárások figyelembevételével,
  • tesztelési folyamatban történő részvétel, prioritások meghatározása,
  • a jelenlegi és a feltörekvő IAM/IGA technológiák követése,
  • agilis szemléletnek megfelelő munkavégzés,
  • évi néhány alkalommal svájci utazás.

Elvárások:

  • legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • proaktív, megoldásorientált, csapatjátékos személyiség,
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készségek,
  • érdeklődés szakmai újdonságok iránt,
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

  • OneIdentity, Saviynt (vagy bármely hasonló) IAM / IGA termékekkel kapcsolatban szerzett ismeret.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil vállalati háttér,
  • nemzetközi, jó hangulatú, barátságos csapat,
  • home office lehetőség,
  • komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzát.