Sales Development Representative

Csatlakozzon Partnerünk, a Gamax Laboratory Solutions csapatához, akik innovatív és komplex megoldásokkal segítik partnereiket mérnöki kihívásaik során. Jelenleg értékesítési csapatának bővítéséhez keresünk megbízható és fejlődésre nyitott Sales Development Representativekollégát részmunkaidőben.

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása és akvirálása a pre-sales csapattal szorosan együttműködve,
  • ügyféligények megértése és magas színvonalú szolgáltatás biztosítása,
  • a már meglévő ügyfelekkel való folyamatos, aktív kapcsolattartás, a termékekről, szolgáltatásokról való információ nyújtás,
  • értékesítési folyamat adminisztrációja,
  • szoros együttműködés az értékesítő és mérnök kollégákkal.

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok,
  • kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • ügyfél orientált attitűd,
  • jó szervezőkészség - priorizálás, határidők kezelése,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • új technológiák iránti érdeklődés.

Előnyt jelent:

  • mérnöki vagy gazdasági végzettség,
  • MatLab, Simulink termékek ismerete,
  • hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaszervezés, családbarát munkakörnyezet,
  • dinamikus, multikulturális munkakörnyezet, vidám és professzionális csapat,
  • ismert és elismert termékek magas szintű megismerésének lehetősége,
  • folyamatos személyes fejlődés bőséges tanulási lehetőségekkel,
  • versenyképes jövedelem étkezési támogatással és ingyenes fitness terem használattal.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Munkaidő: heti kb. 20 óra