Minőségbiztosítási mérnök

Japán tulajdonú partnerünk biatorbágyi székhelyén 23 éve gyárt multimédiás eszközöket prémium kategóriás autókba, melyekkel valódi élménnyé teszik az autózást.

Feladatok:

  • napi minőségügyi problémák analizálása és megoldása,
  • megelőző intézkedések bevezetése és felülvizsgálata,
  • folyamatok fejlesztése,
  • FMEA, Control Plan felülvizsgálata,
  • minőségügyi dokumentáció kezelése,
  • társosztályokkal való együttműködés a termelés minőségének javítása érdekében,
  • 8D riportok készítése, valamint az ellenintézkedések kidolgozása,
  • minőségügyi riportok készítése napi/heti/ havi rendszerességgel.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • FMEA és 8D módszerek ismerete, ezek gyakorlati alkalmazásában való jártasság.

Amit kínálunk:

  • minden hónapban a SZÉP kártyádra utalt cafetéria,
  • ingyenes céges buszjárat,
  • fejlődés és előrelépési lehetőség,
  • teljesítményértékelésen alapuló féléves bónusz.

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a csurgo.jozsef@pannonwork.hu email címre.