Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Partnerünk, egy innovatív technológiai fejlesztések területén kiemelkedő nemzetközi vállalat, pest megyei egységéhez keresünk Beszállítói minőségbiztosítási mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • szállított alkatrészek minőségének biztosítása az IATF 16949 és a vállalat szabványainak megfelelően,
  • beszállítókkal való egyeztetés műszaki és minőségügyi kérdésekben (pl.: folyamat és alkatrészek jóváhagyása),
  • 8D riportok kiértékelése beszállítói reklamációk esetén,
  • potenciális beszállítók minőségügyi kiértékelése,
  • beszerzési osztállyal való szoros együttműködés a szállítási teljesítmény biztosítása és a vállalat üzleti követelményeinek támogatása érdekében,
  • beszerzési döntés előkészítése,
  • megelőző minőségtervezésben való részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat,
  • ISO 9001, VDA 6.1 szabvány ismerete,
  • minőségi módszerek, eszközök ismerete (8D probléma megoldás, FMEA)
  • felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  •  kiváló kommunikációs készség,
  • határozott, rugalmas, eredményorientált személyiség.

Előnyt jelent:

  • belső auditori tapasztalat,
  • autóiparban vagy termelőüzemben szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalatcsoport,
  • hosszútávú karrierlehetőség,
  • professzionális munkakörnyezet,
  •  versenyképes juttatási csomag.

Munkaidő: H-P, 8:00-16:40.

Munkavégzés helye: Pest megye (Göd).

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzát!