Angular fejlesztő

Partnerünk a Hellmann SSC, német tulajdonú, egyedi logisztikai szolgáltatásokat nyújtó multinacionális vállalat professzionális csapatába keresünk Angular fejlesztő munkatársat üzleti folyamataik optimalizálására.

Feladatok:

  • vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatos fejlesztési projekteken való részvétel,
  • új és meglévő alkalmazások frontend és backend oldali fejlesztése Angular alapokon,
  • a teljes fejlesztési ciklusban való részvétel a programozástól az üzemeltetésen át, az optimalizálásig,
  • új komponensek, modulok tesztelése és a hozzájuk tartozó dokumentáció elvégzése,
  • fejlesztési és tesztelési folyamatok automatizálása,
  • szoros együttműködés a helyi és globális fejlesztői csapattal,
  • agilis módszertannak megfelelő munkavégzés.

Elvárások:

  • befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok,
  • frontend fejlesztésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • magabiztos Angular (2+ verzió) ismeret,
  • CI/CD eszközök magabiztos használata, Docker és Linux ismeret,
  • verziókezelő rendszerek ismerete (Git),
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • minőségi munkavégzésre való törekvés,
  • rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód és kreativitás.

Előny:

  • felhőalapú technológiában szerzett tapasztalat,
  • német nyelvtudás.

  • változatos, kihívást jelentő projektek, naprakész technológiák,
  • hibrid munkavégzés,
  • dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat.

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a csurgo.jozsef@pannonwork.hu e-mail címre