Könyvelő munkatárs

Magyarország egyik nagy múltú pénzügyi holding vállalata keres budapesti csapatába Könyvelő munkatársat.

Feladatkörök:

  • napi könyvelési feladatok teljeskörű ellátása a hatályos jogszabályoknak megfelelően,
  • számlázási feladatok: iktatás, bejövő számla rögzítés,
  • tárgyi eszköz készlet könyvelési feladatok ellátása,
  • negyedéves, éves zárások összeállításában való részvétel,
  • adózási szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség és mérlegképes könyvelői képesítés,
  • legalább 1-2 év könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • készlet, tárgyi eszközök könyvelésében való jártasság,
  • magabiztos MS Office ismeret,
  •  precíz, önálló személyiség,
  • csapatjátékos attitűd.

Előny:

  • SAP vagy Sherpa program ismerete,
  • teljeskörű könyvelési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • dinamikus, jó hangulatú csapat,
  • hosszú távon is perspektívát nyújtó, stabil munkahely,
  • fejlődési és továbbképzési lehetőség,
  • szakmai támogatás a pozíció betöltéséhez,
  • motiváló szakmai környezet.

Amennyiben ajánlatunk érdekes lehet az Ön számára, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a kardos.luca@pannonwork.hu e-mail címre.