Asszisztens/Fordító

 Partnerünk, egy Európa számos országában jelenlévő ruházati kiskereskedelmi lánc szakmailag elhivatott csapatába keresünk Asszisztens/Fordító kollégát, teljes- vagy részmunkaidőben.

Feladatok:

  • napi szintű kapcsolattartás a németországi központtal és a magyar üzletekkel,
  • központból érkező marketinganyagok és információk fordítása németről magyar nyelvre,
  • országos, illetve helyi akciók koordinálásában való részvétel,
  • az értékesítési vezető munkájának támogatása (prezentációk, összefoglalók, kimutatások készítése),
  • aktív közreműködés a panaszkezelésben,
  • egyéb, adhoc jelleggel felmerülő, asszisztensi adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Microsoft Office programok felhasználószintű ismerete,
  • kiemelkedő szervező- és problémamegoldó készség,
  • megbízhatóság, precizitás, pontosság.

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • cafeteria juttatás,
  • fiatalos csapat,
  • hosszútávú lehetőség,
  • nemzetközi és hazai piacon is stabil, fejlődő vállalat.

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.