Bérszámfejtő munkatárs

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó piacvezető magyar tulajdonú Partnerünk budapesti csapatába keresünk Bérszámfejtő munkatársat.

Feladatok:

  • bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása NEXON programban,
  • havi munkabérek számfejtése,
  • béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos feladatok ellátása,
  • bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, jelentések elkészítése,
  • bérszámfejtési adatok, kimutatások, számfejtések ellenőrzése,
  • nyilvántartások vezetése,
  • letiltások kezelése,
  • ki-beléptetéssel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • személyügyi adminisztráció, munkaügyi dokumentumok kezelése.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • hasonló területen szerzett legalább 2 év tapasztalat,
  • NEXON program ismerete,
  • jó kommunikációs képesség,
  • csapatjátékos szemlélet.
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés,

Amit Partnerünk kínál:

  • modern munkakörnyezet,
  • motiváló, fiatalos csapat,
  • fejlődési, tanulási lehetőség,
  • cafeteria juttatás,
  • rugalmas Home Office lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII.kerület

Munkaidő: 8:00-16:30

Amennyiben ajánlatunk érdekes lehet az Ön számára, kérjük, küldje el önéletrajzi anyagát a nagy.agnes@pannonwork.hu e-mail címre.