Ukrán munkaerő koordinátor

A Pannon-Work Zrt. az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalata. Cégünk teljes körű megoldást biztosít partnerei emberi erőforrással kapcsolatos kihívásaira. Jelenleg budapesti csapatunkat szeretnénk bővíteni egy Ukrán munkaerő koordinátor munkatárssal.

Feladatok:

  • munkaerő – kölcsönzési projektek kapcsán az ukrán munkavállalók koordinációja és tolmácsolási feladatok ellátása,
  • fordítási feladatok ellátása (orvosnál, tájékoztatókon, adategyeztetéskor, illetve dolgozói csoportos tájékoztatók, képzések során),
  • dolgozói ügyfélfogadás előre meghatározott napokon és időszakokban az ügyfelek telephelyein és a szállókon,
  • hivatali ügyintézésekben való aktív részvétel,
  • Pannon-Work ukrán munkavállalóival való kapcsolattartás online csatornákon,
  • munkavállalók közötti konfliktusok, nézeteltérések kezelése, a releváns PW szabályzatok betartatása, szükséges tájékoztatók megtartása,
  • kapcsolódó adminisztrációs feladatok pontos és naprakész ellátása. (tájékoztatók, bérpapírok kiadásának nyomonkövetése),
  • szoros együttműködés az adott projektvezetőkkel és a HR csoporttal minden dolgozókat érintő kérdésben.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • az ukrán és a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete,
  • magabiztos angol nyelvtudás,
  • MS Office alapos ismerete (Excel, Word),
  • határozott, proaktív, magabiztos fellépés,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi.

Amit a cég kínál:

  • támogató vállalati környezet,
  • stabil vállalati háttér az ország egyik vezető HR szolgáltató cégénél,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye.