Gyakornoki program

Partnerünk, az Utopus Insights egy amerikai megújuló energetika analitikai vállalat. Jelenleg szél- és napenergiatermelés előrejelzéssel kapcsolatos nemzetközi projektjeikhez keresünk Szoftverfejlesztő gyakornokot.

Feladatok:

  • részvétel az 1 éves gyakornoki programban Data Science, Data Engineering és alkalmazásfejlesztés területeken,
  • a vállalati és üzleti értékek megértése és megismerése,
  • tudásod elmélyítése Python/ Java/ Scala programozásban,
  • valós, nemzetközi projektekben történő részvétel senior kollégák támogatásával,
  • agilis módszertannak megfelelő munkavégzés.

Elvárások:

  • felsőfokú IT/mérnöki végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok,
  • heti 40 óra vállalása,
  • érdeklődés megújuló energiák iránt,
  • Python/ Java/ Scala ismeret,
  • gyors tanulási, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • önálló, ugyanakkor csapatmunkára is képes rugalmas személyiség,
  • kiváló, aktív angol nyelvtudás.

  • AWS alapú felhőtechnológiák ismerete (AWS Lambda, Kinesis streams, API Gateway).

  • érdekes, innovatív projektekben való részvétel lehetősége, amelyek elősegítik a megújuló energiák forradalmát,
  • barátságos és támogató csapat,
  • gyakornoki ösztöndíj,
  • hosszútávú együttműködés,
  • 100% home office lehetőség,
  • nemzetközi csapat, professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.