Vállalati Banki Tanácsadó

Magyarország egyik vezető, nemzetközi hátterű bankja számára keresünk Vállalati Banki Tanácsadó kollégát.

Feladatok:

  • Kisvállalati ügyfelek részére hiteltermékek értékesítése, jó minőségű hitelportfolió kialakítása, egyéb banki termékek és szolgáltatások értékesítése,
  • befektetési és hitelezési tanácsadás nyújtása az ügyfelek számára,
  • vállalati, esetenként lakossági számlavezetéssel, betétlekötéssel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • az adott körzet kisvállalkozói szegmensében potenciális ügyfelek felkutatása, aktív akvizíciós tevékenység ellátása,
  • ügyfél- és ügyletmonitoring, valamint ügyfélminősítéssel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • keresztértékesítések végzése, valamint a vállalkozói és a lakossági ügyfélpanaszok kezelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • vállalkozói ügyfél kapcsolattartásban szerzett tapasztalat,
  • akvizíció és ügyféltárgyalások lebonyolítása terén szerzett gyakorlat,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, ügyfélbarát szemléletmód, célorientált személyiség,
  • felelősségteljes, céltudatos, stressz tűrő beállítottság.

Előny:

  • Kisvállalati hitelezésben szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felüli díjazások: stabil értékesítési bónusz és versenyek,
  • éves cafetéria keret,
  • szakirányú felsőfokú tanulmányok, tanfolyamok támogatása,
  • hosszútávú karrierlehetőség,
  • jó hangulatú, elhivatott csapat,
  • központi elhelyezkedés, kiváló munkakörnyezet, támogató vezetők.

Munkavégzés helye: Budapest.

 Amennyiben ajánlatunk érdekes lehet az Ön számára, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a csurgo.jozsef@pannonwork.hu email címre.