Business Analyst

Egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó Partnerünk légi ipari projektjéhez keresünk agilis és talpraesett Business Analyst munkatársat.

Feladatok:

  • az üzleti felhasználóktól és szakértőktől érkező IT fejlesztési igények felmérése, kommunikálása a fejlesztők irányába,
  • informatikai megvalósíthatóság felmérése és elemzése,
  • projektek önálló vezetése, koordinálása,
  • tesztelési folyamatban való részvétel,
  • folyamatelemzési és logikai tervezési feladatok ellátása, megoldási koncepciók készítése,
  • folyamatábrák és funkcionális specifikációk megtervezése, elkészítése,
  • kapcsolattartás külső és belső szereplőkkel és a kapcsolódó területekkel.

Elvárások:

  • hasonló pozícióban szerzett 3-5 éves tapasztalat,
  • felsőfokú végzettség közgazdasági vagy műszaki területen,
  • aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • tapasztalat agilis módszertanokkal készülő projektekben,
  • adatelemzésben szerzett tapasztalat (SQL),
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kreatív, megoldás orientált, csapatjátékos személyiség.

Előny:

  • projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat,
  • repülési iparágban szerzett tapasztalat/ érdeklődés.

Partnerünk ajánlata:

  • érdekes, változatos projektek,
  • full remote munkavégzés,
  • képzések, szakmai fejlődés támogatása,
  • stabil vállalati háttér,
  • jó hangulatú, barátságos csapat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a kardos.luca@pannonwork.hu e-mail címre.