Senior IT projektmenedzser

Egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó Partnerünk elkötelezett csapatához Senior IT projektmenedzser munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a vállalat által nyújtott egyedi szoftverfejlesztési projektek teljeskörű koordinálása,
  • költségek, technológiai és emberi erőforrások tervezése,
  • határidők felállítása, prioritások meghatározása,
  • minőségi elvárásoknak és standardoknak való megfelelőség biztosítása,
  • fejlesztői board (AzureDevOps Server) használata,
  • ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás, igényeik felmérése, megértése,
  • riportok készítése,
  • változás- és kockázatmenedzsment,
  • együttműködés projektmenedzserekkel, fejlesztőkkel, üzleti elemzőkkel.

Elvárások:

  • hasonló területen (pl. IT szolgáltatás menedzsment/IT projekt menedzsment/IT product management) szerzett 5-8 év szakmai tapasztalat szállító oldalon,
  • megoldásfókuszú, ügyfélorientált személyiség,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • magabiztos angol nyelvtudás.

  • fejlesztési projekt módszertanok ismerete (MSFT, Scrum, Kanban, DevOps),
  • MS Project, SharePoint, Teams, Azure DevOps Server (board), JIRA, Confluence ismeret.

Partnerünk ajánlata:

  • érdekes, változatos projektek,
  • egészégbiztosítási csomag,
  • nyaralás támogatás a Balatonon,
  • képzések, szakmai fejlődés támogatása,
  • stabil vállalati háttér,
  • jó hangulatú, barátságos csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budatest, XI. kerület (hibrid munkavégzés, heti 2 nap irodai munkavégzés).

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a nagy.agnes@pannonwork.hu e-mail címre.