Régióvezető

Partnerünk, egy Európa számos országában jelenlévő ruházati kiskereskedelmi lánc, szakmailag elhivatott csapatába keresünk Régióvezető kollégát.

Feladatok:

  • A régióba tartozó üzletek vezetése és irányítása az értékesítési tervek figyelembe vételével,
  • az aktuális VM-szabályok megvalósításának biztosítása,
  • üzletellenőrzések rendszeres végrehajtása, irányelvek ellenőrzése,
  • leltárok szervezésében való aktív részvétel,
  • az akciók előkészítésének és megvalósításának biztosítása, illetve folyamatos konkurenciaelemzés,
  • a régióba tartozó üzletekre vonatkozó költségekért való felelősségvállalás,
  • munkavállalói teljesítményértékelések elkészítése,
  • aktív kapcsolattartás az értékesítési vezetővel.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • aktív, magabiztos angol vagy német nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • kiemelkedő szervező- és problémamegoldó készség,
  • megbízhatóság, precizitás, pontosság.

Partnerünk ajánlata:

  • Cafeteria juttatás,
  • céges autó,
  • fiatalos csapat,
  • hosszútávú lehetőség,
  • nemzetközi és hazai piacon is stabil, fejlődő vállalat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.